A Sign of Affection Tema Şarkısı Videoları Paylaşıldı!

İlk bölümünü yayınlayan romantik drama serisi A Sign of Affection (Yubisaki to Renren), açılış ve kapanış tema müziklerinin bulunduğu tutku dolu iki yeni video yayınladı!

yubisaki to renren 2024

Sırasıyla Novelbright‘tan “Yuki no Oto” ve ChoQMay‘den “snowspring” parçalarını içeren A Sign of Affection animesinin açılış ve kapanış tema sekanslarının karakterlerimizi içeren versiyonları resmi kanallarca paylaşıldı.

Su Morishita‘nın (Like a Butterfly) mangasından uyarlanan A Sign of Affection‘ın yönetmenliğini stüdyo Ajiado’da Yuta Murano (Kakushigoto), dizi kompozisyonunu Yoko Yonaiyama (Ya Boy Kongming!), karakter tasarımlarını Kasumi Sakai ve müziklerini ise Yukari Hashimoto (Komi Can’t Communicate) üstleniyor.

İşte yayınlanan açılış ve kapanış temaları:

Açılış:

Kapanış:

İlgili:

A Sign of Affection Yeni Bir Fragman Paylaştı!

A Sign of Affection (Yubisaki to Renren) Konusu:

Yuki Itose, doğduğundan beri dünyası sessizlikle örtülü olan işitme engelli bir üniversite öğrencisidir. Hayatı boyunca aynı yerde yaşamış ve en yakın arkadaşı Rin Fujishiro dışında başkalarıyla nadiren etkileşime girmiştir. Bir gün işe gidip gelirken, Rin’in ortak arkadaşı olan gümüş saçlı ve çok dilli Itsuomi Nagi ile tanışır. Çoğu kişinin aksine Itsuomi, Yuki’nin engelini öğrendiğinde tereddütsüz davranır; üstüne yurtdışı deneyimleriyle birlikte Yuki’yi büyüler ve etkiler. Ayrıldıktan sonra da ona olan düşkünlüğü artmaya devam eder. Böylece birbirlerinin farklı hayatlarını öğrendikçe hem Yuki hem de Itsuomi için yeni bir dünya açılmaya başlar.

Yubisaki to Renren, bir üniversite öğrencisinin sessiz hayatını ve dünyasını paylaşan bir adamın kendi yaşamını nasıl değiştirmeye başladığını gösteren bir romantik bir komedidir.

Kaynak: Crunchyroll

Chomusuke

Blog Aprilis, sizlere en güncel anime, manga ve daha pek çok alanda dünyada yaşanan gelişmeleri sunmak için kurulmuş bir blog adresidir. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

+ There are no comments

Add yours