A Sign of Affection Yeni Bir Fragman Paylaştı!

Suu Morishita‘nın A Sign of Affection (Yubisaki to Renren) mangasının anime uyarlamasının resmi web sitesi tarafından animenin ikinci tanıtım videosu yayınlandı. Üstelik videoda animenin açılış teması da duyuruldu!

a sign of affection anime 2024

Novelbright‘ın (Salaryman’s Club OP) “Yuki no Oto” şarkısıyla bir araya gelen, yakında yayın hayatına başlayacak olan A Sign of Affection animesi için yayınlanan son fragman, sağır bir kız ile çok dilli bir kişi arasındaki tomurcuklanan ilişkiye dokunaklı bir bakış atmamızı sağlıyor.

A Sign of Affection, Ajiado stüdyosunda Yuta Murano (Kakushigoto) tarafından yönetiliyor, serinin kompozisyonu Yoko Yonaiyama’ya (Ya Boy Kongming!), karakter tasarımları Kasumi Sakai’ye ve müzikleri ise Yukari Hashimoto’ya (Komi Can’t Communicate) ait.

A Sign of Affection (Yubisaki to Renren), 6 Ocak 2024‘te yayınlanacak.

İşte yayınlanan yepyeni fragmanımız:

A Sign of Affection (Yubisaki to Renren) Konusu:

Yuki Itose, doğduğundan beri dünyası sessizlikle örtülü olan işitme engelli bir üniversite öğrencisidir. Hayatı boyunca aynı yerde yaşamış ve en yakın arkadaşı Rin Fujishiro dışında başkalarıyla nadiren etkileşime girmiştir. Bir gün işe gidip gelirken, Rin’in ortak arkadaşı olan gümüş saçlı ve çok dilli Itsuomi Nagi ile tanışır. Çoğu kişinin aksine Itsuomi, Yuki’nin engelini öğrendiğinde tereddütsüz davranır; üstüne yurtdışı deneyimleriyle birlikte Yuki’yi büyüler ve etkiler. Ayrıldıktan sonra da ona olan düşkünlüğü artmaya devam eder. Böylece birbirlerinin farklı hayatlarını öğrendikçe hem Yuki hem de Itsuomi için yeni bir dünya açılmaya başlar.

Yubisaki to Renren, bir üniversite öğrencisinin sessiz hayatını ve dünyasını paylaşan bir adamın kendi yaşamını nasıl değiştirmeye başladığını gösteren bir romantik bir komedidir.

Kaynak: MAL, Crunchyroll

Chomusuke

Blog Aprilis, sizlere en güncel anime, manga ve daha pek çok alanda dünyada yaşanan gelişmeleri sunmak için kurulmuş bir blog adresidir. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

+ There are no comments

Add yours