Jujutsu Kaisen’in 236. Bölümüne Dayanamayan Tonikaku Kawaii Mangası Uzun Bir Araya Gidiyor

Weekly Shonen Sunday dergisinin bu yılki 46. sayısı, Çarşamba günü Hata Kenjirou‘nun Tonikaku Kawaii (Fly Me to the Moon ya da ToniKawa) mangasının 50. sayıya kadar ara vereceğini açıkladı. Dergi, manga sanatçısının Jujutsu Kaisen’in “şok edici” 236. bölümünden sonra toparlanmaya çalıştığını iddia etti.

tonikaku kawaii manga tsukasa nasa

Yazımızın sürpriz bozmaması için bu şok edici olayın ne olduğundan bahsetmeyeceğiz, ancak bilenler zaten durumun farkındalar. Jujutsu Kaisen fanları bu olaydan o kadar çok etkilendiler ki, olayın ardından bir anıt mezar bile inşa ettiler.

Tonikaku Kawaii Konusu:

Tuhaf ismiyle alay konusu olan Nasa Yuzaki, daha farklı hatırlanmak için çok çabalamaktadır. Neyse ki doğru yolda ilerliyor. Üniversite giriş sınavlarında birinci sırada ve seçtiği liseye yerleşmeyi başardı. Ancak bir gece eve giderken sokakta karşılaştığı bir kız, hayatını kökten değiştirecektir. Kızın inanılmaz zarafetiyle büyülenen Nasa için ‘ilk görüşte aşk’ gerçek olur. Aşk sarhoşu Nasa, yolda hızla yaklaşan tehlikeyi fark edemez ve ölümün eşiğinden döner.

Kızın müdahalesi sayesinde zar zor hayatta kalan Nasa, kızı elinden kaçırmak istemez ve tüm cesaretini toplayarak aşkını itiraf eder. Kız tek bir şartla kabul eder: evlilik! Memnuniyetle şartı kabul eden Nasa, orada uyuyakalır. Uyandığında ise kız kaybolmuştur. Yaraları iyileştikten sonra diğer tüm hırslarını bir kenara atıp, hayatını kalbini ele geçiren kızı bulmaya adar ama bir yıl geçmesine rağmen bulamaz. Ancak bir gece, beklenmedik bir ziyaretçi kapısını çalar, dünyasını sonsuza kadar değiştirecek müstakbel eşi karşısındadır.

Kaynak: ANN

Chomusuke

Blog Aprilis, sizlere en güncel anime, manga ve daha pek çok alanda dünyada yaşanan gelişmeleri sunmak için kurulmuş bir blog adresidir. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

+ There are no comments

Add yours