7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! Animesi 7 Ocak’ta Geliyor!

Touko Amekawa tarafından yazılan ve Wan☆Hachipisu tarafından çizilen roman serisine dayanan 7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! (Loop 7-kaime no Akuyaku Reijou wa, Moto Tekikoku de Jiyuu Kimama na Hanayome Seikatsu wo Mankitsu suru) animesi için prömiyer tarihi 7 Ocak olarak açıklandı.

th Time Loop anime

Geçtiğimiz haftalarda tanıtım videosu ve afişi yayınlanan (yukarıda) 7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! serisinin anime adaptasyonu içinse Studio Kai (Horimiya) ve Hornets (Somali to Mori no Kamisama) görev alacak.

İşte yayınlanan tanıtım videosu:

7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! Konusu:

Bir dükün kızı olan Rishe Irmgard Weitzner’in bir sırrı vardır: 20 yaşındayken ölmüş ve beş yıl önce nişanının bozulduğu ana geri dönmüştür. Bu zaman döngüsünü daha önce altı kez deneyimlemiş ve bu beş yılı her seferinde farklı bir şekilde, bir tüccar, bir doktor, bir hizmetçi, bir şövalye ve daha fazlası olarak yaşamıştır. Şimdi ise yedinci seferinde, olgun bir yaşlılığa kadar yaşamaya ve bunu rahatlayarak geçirmeye kararlıdır. Ancak kalbindeki bu kararla kaleden kaçtığı anda, rakip bir krallığın kötü şöhretli zalim veliaht prensi Arnold Hein ile karşılaşır. Şövalyelik hayatı sürerken kendisini öldüren kişi olmasına rağmen, ondan tuhaf bir şekilde hoşlanmış gibi hissetmektedir… ve karısı olması için ona yalvarmaktadır. Böylece, hayatta kalmak ve bir savaşı önlemek için Rishe, düşman bir ulusun veliaht prensinin gelini olarak yedinci hayatına adım atmaya karar verir.

Kaynak: MAL, Crunchyroll

Chomusuke

Blog Aprilis, sizlere en güncel anime, manga ve daha pek çok alanda dünyada yaşanan gelişmeleri sunmak için kurulmuş bir blog adresidir. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

+ There are no comments

Add yours